en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
در باره ما
 
 

(+93)788 197 197

info@law-politics.com

 
کابل، Afghanistan
 

تماس با ما

 

 ما در کوشش خدمت بهتر و رضایت همه هموطنان عزیز خود هستیم از این رو بهترین وکلای افغانستان با ما در این عرصه همکار اند و در همه جا و همه وقت در خدمت شما هموطنان عزیز میباشد 


معلومات بیشتر تماس

آدرس دفتر مرکزی

 چهار راهی کارته پروان مقابل شفاخانه وهاج 

شماره تماس

(+93)788 197 197

 

گرفتن وقت ملاقات

 

ما در شبکه های اجتماعی

مسیح الله " کریمی

"

مدیر عمومی ویبسایت

 

در باره ما

3590

خوش آمدید به

 

سایت حقوقی افغان

ما در بخش های مختلف چون سیاسی, حقوقی, وخدمات مشورتی فعال بوده و در خدمت هموطنان عزیز خود به طور بیست و چهار ساعت میباشیم ما در کوشش بهتر ساختن اوضاع سیاسی و حقوقی کشور هستیم و صادقانه به کشور و ملت غیور افغانستان و مردم سربلند  این سرزمین خدمت مینماییم امید که خدمات ما رضایت شما را حاصل نماید 

 ما در بخش تکنالوژی و پیشرفت آن در افغانستان میکوشیم تا فرهنگ استفاده از تکنالوژی را همگانی ساخته و خدمتی در عرصه نماییم و همچنان رسالت شغلی خود را انجام دهیم

ویاویتا یک نام تجاری پیشتاز در فروشات مستقیم تکنالوژی ،‌صحی ، لوازم آرایشی و بهداشتی میباشد که در بیش از صد هزار مشتری در 54 کشور مختلف خدمات ارایه میدهد. 

این یک شرکت جهانی است که محصولات و خدمات خود را درتمام جهان، خصوصاً در اروپا، آسیا و آفریقا،به فروش می رساند. ویاویتا شما را سزاوار موفقیت و توانایی میداند بنا براین این خانواده و توزیع کننده گان قدرتمند بخاطر یک هدف مشخص با هم کار میکند که با آموزشات بر تاکید و توسعه فردی، رهبری، مدیریت و کار آفرینی در افغانستان ، منطقه و دیگر کشور مختلیف جهان سازماندهی میکند. 

کمپنی ویاویتا در بخش های تکنالوژی ،‌صحی ، لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت میکند. 


به طور خلاصه 

به زندگی سالم مشتریان خود با محصولات مختلفی مانند محصولات بهداشتی، برای فراهم نمودن زندگی سالم، بدن دلخوا چون ضد پیری کمک می کند. 

محصولات آرایشی و بهداشتی که به منظور جذاب نمودن، دلپذیر کردن و جذب کننده یا زیبا دیده شدن مشتریان. شعار ما رضایت و احساس بهتری مشتریان است. بناً، ما از کلیه کارکردهای شرکت ما برای رضایت مشتری استفاده می کنیم. 

برای ساده تر شدن زندگی مشتریان و افرزدن ارزش به بشریت از فناوری مشتری پسند، طراحی آسان و جذاب وب ارائه میدهیم. 


ارزش های ما 

1. جهت گیری مشتری، رضایت مشتری تهداب و اصول اساسی شرکت قرار دارد. اولویت اصلی ما همیشه رضایت مشتری است. 

2. تا به امروز گروپ خدمات پشتبانی مشتریان ویتا ویتا حرفه ای ترین خدمات را همکاری با سازمان فروش خود ارایه داده می نماید. 

3. برای حیفظ سلامت محیط زیست و ترویج این پیام و رسالت بواسطه بسته های قابل اطمنیان محیط زیست و بواسط این خانواده ارائه میگردد. 

4. ما نوآوری می کنیم، خودمان را هماهنگ به خواست بازار می کنیم، محصولات و خدماتمان را ارائه می دهیم و خدمات مشتریان ما را با خدمات جهانی ارائه می دهیم. 

5. کار تیمی، خانواده ویا ویتا به عنوان یک تیم کار میکند که دانش، تجربه، استعداد و تجربه را به مشتریان خود برای ارائه خدمات بهتر ارائه می دهد. 

6. رفتار اخلاقی، این خصوصیت مهم ترین دارایی شرکت ما، کارمندان شرکت، ارتباطات میان خانواده و همچنین ارتباط با مشتری این حساسیت را نشان می دهد. 

7. پایداری، تداوم، موفقیت پایدار، توسعه مهم است و ما در حال توسعه خودمان هستیم. " خوب ''، '' دشمن از بهترین. '' ما کار خود را برای تغییر مداوم و توسعه در محور پویایی ادامه می دهیم. 


دیدگاه ما: 

معیار ما بدست آوردن سلامتی مادام العمر در افغانستان و جهان با چشم انداز ما برای رفاه و خوشبختی، تغییر و نوآوری، تبدیل شدن به یک برند جهانی است. 


برای این منظور: 

ما کارکنان، توزیع کنندگان و ذینفعان خود را به تخصص و دانش بین المللی خود منتقل کنید. 

ما رشد آلی و مزایای پایدار در بازار جهانی را هدف قرار می دهیم. 

هدف ما افزودن ارزش به بشریت با بهره گیری از مصرف کننده گان است. تمرکز بر صلاحیت کارکنان و توزیع کنندگان آن یکی از ارزشهای اساسی میباشد. 


ماموریت ما

اهداف ا این شرکت با راه حل های نوآورانه در افغانستان و جهان بهداشت، لوازم آرایشی و بازار در بخش فناوری قابل اعتماد، ارزش افزوده است، و اهداف اولیه شرکت تصویب شده است. 


بنابرین: 

ویاویتا یک شرکت پیشتاز در حمایت رویا های میلیون ها نفر میباشد. 

با روند مشتری گرا و نوآوری برای مشتریان است. تجربه، یک سهمیه بلاعوض در افغانستان که به نفع توسعه اقتصاد کشور است. یک شریک قابل اعتماد و نوآورانه. 


شعار ما: راه زندگی

در باره

ویا ویتا

 

ما از طرف کمپنی ویا ویتا که یک کمپنی جهانی میباشد حمایت و پشتیبانی میشویم محصولات این کمپنی در بیشتر از 54 کشور دنیا صادر میشود این کمپنی دارای محصولات زیادی میباشد که برحال محصولات که در افغانستان میباشد عبارت از

 ویبسایت

 ویا فیت 

 ویا لایف